top of page

Uvádíme dobové módní přehlídky, které Vám nejen předvedou módu v minulých staletích, ale také Vás pobaví a potěší. Můžete si vybrat z různých druhů přehlídek – velkou módní přehlídku Od úsvitu věků až po současnost, či kratší přehlídky zaměřené na určitá historická období, nebo oblast světa, nebo se zaměřují na určitá témata jako je vývoj krajky nebo slavné koňské dostihy Ascot.

Průřez staletími

Módní přehlídka od úsvitu našich dějin po 20. století. Naše modely Vám představí vývoj odívání od pravěku až po současnost, to vše zábavnou formou s tancem a divadelními scénkami. Nechte se uchvátit krásnými a bohatými róbami a pobavte se nad modely minulého století. Celá přehlídka je podkreslena originální hudbou odpovídající jednotlivým modelům.

Přehlídka 5 - 8 modelů a moderátor.

Délka přehlídky 45 - 90 minut.

Historická období a tématické přehlídky

Nabízíme módní přehlídky zaměřené na určitá historická období – např. antika, gotika, renesance, baroko, rokoko, empír, 20. – 30. léta, 20. století. Tyto módní přehlídky lze zařadit jako doplněk tanečního vystoupení, nebo i jako samostatné vystoupení. Naše historické kostýmy jsou vytvořeny podle dobové módy a střihů a většinou jsou to repliky původních obrazů Hans Holbein, Tizian, Agnolo Bronzino).

Dále si můžete vybrat například přehlídku Historie krajky, Ascot (slavné koňské dostihy, My Fair Lady) známý svými extravagantními pokrývkami hlavy.

Přehlídka 4 - 10 modelů.

Délka přehlídky 5 - 30 minut.

bottom of page